הרצאות Bodyflow

"הדרך אל העולם המעשי, עוברת קודם כל דרך העולם התיאורטי"

הרצאות מרתקות ומעשירותבנושאי תזונה ומודעות

בוא נעצור רגע ונשאל את עצמנו “האם אנחנו בריאים?” סביר להניח שרובנו נאמר שכן, האומנם??
בריאות היא רק מצב בו איננו חולים? האם “מחלה” היא ההגדרה היחידה שברשותנו לבריאות טובה?

להזמנות ופרטים נוספים

תודה על הרשמתך

האם אנחנו בריאים?

תזונה בריאה מאפשרת לנו לחוות את עצמנו, גוף ונפש במלוא פוטנציאל החיוניות, הערנות ושמחת החיים שניתן. 

העובדים מבלים את רוב שעות היום בארגון ולכן מודעות ותפיסת עולם חדשה לגבי המזון שלנו, תוביל לשינוי באורח החיים, ותשפיע באופן מיידי על אופן התפקוד בשעות העבודה. כשהעובדים בריאים שמחים,וחיוניים, האפקטיביות והצלחת הארגון כולו מובטחת.

ההרצאות שלנו

ניתן להזמין הרצאות וסדנאות לארגונים, מוסדות ציבוריים, קבוצות פרטיות, חוגי בית ולכל מי שמתעניין בתזונה בהיבט אחר.

כל ההרצאות מלוות במצגות ויזואליות ומועברות ברוח קלילה ובהומור שאופייני לשלמה, השוזר בתוכן סודות, סיפורים, אגדות מרתקות וידע רב וייחודי שנאסף והצטבר אחרי שנים של ניסיון לתזונה ברוח חדשנית ולא כפייתית.

download
מזון למחשבה
download (1)
להקשיב לגוף
download (2)
מזונות על
download (3)
ניקוי וטיהור רעלים
download (4)
אירידיולוגיה
download (5)
Morning bliss - סדנה אקטיבית
download (6)
רפואת דופק טיבטית - סדנה אקטיבית

ניתן למזג בין הרצאות ולתפור את החליפה המתאימה לפי הגיל והאופי של הקבוצה.
אנו יצירתיים ושמחים להעביר את בשורת התזונה בתדר גבוה בכל דרך שתתאים ללקוחותינו.

תעניק לעובדים בארגון שלך את הידע הנחוץ להם לשיפור איכות החיים ורמת התפקוד שלהם

שלמה דהרמה

מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 30 שנות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

download

"מזון למחשבה"- הקשר בין מזון לאורח חיים

ההרצאה עוסקת בסוגי המזון שאנו מכניסים לגוף שלנו, איך הם פועלים וכיצד הם משפיעים על האיברים הפיזיים השונים, על התחושות הפיזיות שלנו ועל מצבנו הנפשי והרגשי.
נלמד איך נוכל לתעל את המזון שאנו צורכים, לטובתנו. כיצד שילוב של תזונה בריאה ומודעת, תנועה והקשבה לגוף ולנפש עשויים להוביל לשינוי דרמתי באיכות החיים ולסלול עבורנו את הדרך לבריאות ולאושר.

download (1)

להקשיב לגוף - "Be Your Own Doctor"

בסדנה מיוחדת זו נכיר, נלמד ונתרגל חשיבה אינטואיטיבית טבעית להכרת הגוף שלנו והתהליכים המתחוללים בתוכו. נציע אפשרויות שונות למניעת מחלות, או להתמודדות בעת הופעת סימפטומים שונים, ע”י היכרות עם הצמחים שגדלים סביבנו, תוספים, וכל מה שעומד לרשותנו כדי למנוע מחלות לנו ולילדנו ולהפוך להיות רופאים לעצמנו.
תרופות ומרפאות אין בידינו כלים בהם אנו יכולים לעשות שימוש כדי לעזור לעצמנו בעת מחלה, לא כל שכן לשפר את מצבנו הבריאותי בזמן אמת או כאמצעי מניעה.

כאשר מתעוררת בעיה רפואית, התפיסה המותנית שלנו היא כי רק רופא ותרופות יכולים לסייע בידינו להירפא, כאשר למעשה במקרים רבים תרופות מרשם אותם רושם לנו הרופא מסייעות רק בשיכוך הכאב או גורמות לביטול הופעת הסימפטומים. אין זה אומר כי אנו נרפאים, נהפוך הוא, לעתים רבות תרופות אלו לוכדות את המחלה בגופנו במקום לסייע לגוף שלנו להיפתר ממחלות אלו באופן עצמאי וטבעי
אז רגע לפני שאנחנו נחפזים לרופא, יש מספר דברים שאנו יכולים לעשות כדי לעזור לעצמנו, אם בעת הופעת הסימפטומים של המחלה או כמניעה ובכך לחסוך מעצמנו כאבים, סבל, טרחה ודאגה מיותרת

״Be Your Own Doctor״ זו לא סיסמא, זו אפשרות זמינה ופשוטה עבורנו לקחת אחריות על הבריאות שלנו ושל הקרובים אלינו

download (2)

מזונות על - Super Foods - למה כולם מדברים על זה ?

מזונות-על הם אוצרות הטבע של הטבע. בהרצאה מרתקת זו עם שלמה דהרמה, נלמד מהם בכלל מזונות-על, מדוע הם חשובים כל כך וכיצד הם משפיעים על הבריאות הגופנית והנפשית שלנו. נלמד על יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף, כיצד מזונות אלו עוזרים לנו בבנייה ובהעצמה של התאים, בחידוש מאגרי אנרגיה וביצירת בריאות אמיתית ושמחת נפש וכמובן נלמד כיצד ניתן לשלב את מזונות העל בחיי היום-יום בצורה קלה ופשוטה.

download (3)

הרצאה על ניקוי וטיהור רעלים, בשיטת MDT

הרצאה מרתקת על המזון ומרכיביו כגורם מרכזי באורח החיים שלנו. נבין מהם הם הרעלים המצטברים בגוף כתוצאה מתזונה לקויה וחוסר מודעות במשך שנות קיומנו ומאידך נבחן מדוע כדאי לנקות את רקמות הגוף ול”טהר” את מערכת העיכול.

נסביר מהיא שיטת MDT ומדוע היא משמעותית לעוצמת הניקוי ולהמשך השמירה על אורח חיים בריא גם לאחר הסיום.

מערכת נקייה מאפשרת לגוף לחיות בחיוניות מוגברת בריאות ושלווה

download (4)

אירידיולוגיה- רואים לכם בעיניים

אירידולוגיה היא טכניקת אבחון מהירה ולא פולשנית, אשר מראה את הקשר בין האיריס (העיגול הצבעוני בעין) ובין איברים ורקמות שונות בגוף האדם.

“העיניים הן המראות של הנשמה” אמרה טיבטית עתיקה זו אומרת הכל. דרך התבוננות באיריס של העיניים אפשר ממש כמו במפה, לראות את כל מערכת העצבים והאיברים של הגוף, ניתן לצפות “תקלות”, להבחין ולאתר מחלות. וכל זה במהירות בדיוק רב.

בהרצאה נלמד על שיטת אבחון מרתקת זו. שיטה המעניקה הבנה מעמיקה אודות מחסומים רגשיים, פיזיים ופסיכולוגיים בגופכם ובנפשכם. נבין את הקשר בין תזונה לבין ההיבטים הרגשיים של אכילה ונלמד כיצד פחדים וטראומות הופכים למחלות פיזיות ואיך ניתן לפתור אותם.
צעד ראשון לריפוי אמיתי מתחיל במודעות ובהבנה. ברגע שהבנו כיצד אנו יוצרים את הבעיות שלנו – נפתחת לנו הדרך לייצר שינוי ודרכו גם ריפוי.

download (5)

"Morning bliss" - סדנה אקטיבית

סדנת תנועה משחררת המשלבת ריקוד, נשימות, תרגילי יוגה בסיסיים ,תרגילי פילאטיס וטכניקות רגיעה

המאפשרות פתיחה ערוץ אופטימלי של זרימת אנרגיה לכל תא ותא בגוף

הסדנה שמה דגש על החיבור שבין תודעת הגוף והגברת המודעות לדרך שבה אנו מתפקדים עם גופנו. היא מביאה
לתוצאות מהירות של גוף חזק, גמיש ורגוע.
המורניג בליס מכוון ל “to turn your body “on” and your mind “off. ובעברית, לכבות את ה”איש החושב” שבנו
ולהדליק” את הגוף לפעולה טבעית ועצמאית

download (6)

רפואת דופק טיבטית - Tibetan Pulsing - סדנה אקטיבית

Tibetan Pulsing הינה שיטה וביטוי מודרני של טקס עתיק יומין אשר תורגל במנזרים של טיבט וסין. כוחה של העבודה טמון בקשר המדיטטיבי שבין אנרגיית החיים שלנו לבין דופק הלב שלנו. הקשר יוצר זרימת אנרגיה חיובית, המכוונת לחלקים מסוימים בגוף האדם.

Tibetan Pulsing עוזר לנו להשתחרר מכאבים, מסבל ומבעיות פיזיולוגיות שונות. אנו חווים אושר והנאה דרך הרפיה עמוקה וע”י שימוש בקול וצליל. זוהי קפיצה קוונטית אל תוך המודעות שלנו, אל תוך הלב והרחק מהשכלתנות. זהו תהליך של טרנספורמציה פנימית וריפוי עמוק לכל אלו המוכנים לקחת על עצמם את הדרך הזו.

להזמנות ופרטים נוספים

תודה על הרשמתך