ייעוץ תזונתי

״אוכל זה התפשרות, תזונה היא דרך חיים״

מהו ייעוץ תזונתי?

ייעוץ תזונתי נועד בכדי לזהות חולשות ובעיות בגוף דרך דיבור וחקירה ולבחון את האספקטים הרגשיים והמנטליים של בעיות אלו. 
בעזרת הייעוץ התזונתי נבין כיצד לשנות את התזונה ולחזק את הגוף בעזרת תוספים מתאימים ( צמחים, ויטמינים ומינרלים) על מנת להחזיר לגוף את ההרמוניה והאיזון. 

למה ייעוץ תזונתי זה חשוב?

ייעוץ תזונתי הוא מסע טרנספורמטיבי, משנה הרגלים ותומך באנשים באימוץ הרגלי אכילה בריאים יותר. זוהי גישה יזומה לבריאות המדגישה את תפקיד התזונה בהשגת חיים מאוזנים ומספקים. היתרונות הרב-גוניים של ייעוץ תזונתי הופכים אותו לכלי הכרחי בשאיפה לבריאות ובריאות הוליסטית.

תזונה נכונה היא מרכיב הכרחי בשמירה על הבריאות הפיזית, המנטלית הרוחנית והרגשית שלנו.
תזונה נכונה תורמת במניעת מחלות ומשפיעה על מצב הבריאות בכל שלבי החיים ובמיוחד בעת מחלה או זקנה.
תזונה נאותה וקשובה תורמת לאיכות החיים שלנו ושל כל הסובבים אותנו.
היא מהווה דוגמה אישית לילדנו למשפחותינו ולחברינו.
תזונה ראויה יכולה לשפר פעילות מוחית ואף למנוע תהליכי האטה קוגנטיביים, כאשר הדגש המתבהר עם המידע המצטבר הוא לא רק מה אוכלים אלא גם כמה ומתי אנחנו אוכלים.

 

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

ייעוץ תזונתי בארבעה מימדים

במימד הרגשי

תזונה מאוזנת משפיעה באופן משמעותי על ויסות מצב הרוח והרגשות, ומפחיתה את הסיכון לדיכאון וחרדה. השגת מטרות בריאות נעשית נגישה והרגשה פיזית טובה יותר יכולים להגביר את ההערכה העצמית ודימוי הגוף. לימוד ויישום תזונה מאוזנת יכולים להקל על מתח ואכילה רגשית ולקדם חוסן רגשי.

במימד הפיזי

ייעוץ תזונתי מסייע במניעה וניהול של מחלות כרוניות, תומך בבריאות הכללית ובאריכות ימים. הוא אישית ותומך בירידה בריאה במשקל, בתחזוקה ובעלייה בשרירים, תוך טיפוח אורח חיים מאוזן ובר קיימא. תזונה מאוזנת ומזינה מזינה את הגוף ביעילות, מגבירה את רמות האנרגיה והסיבולת הפיזית.

במימד הפסיכולוגי

על ידי העצמת אנשים עם ידע, טיפוח מערכת יחסים חיובית עם אוכל, הפחתת חרדה הקשורה לתזונה, והגברת הרווחה הנפשית וההערכה העצמית באמצעות מטרות בריאות ברות השגה.

במימד המנטלי

תזונה נכונה חיונית לתפקוד מיטבי של המוח, לשיפור הזיכרון, המיקוד וקבלת ההחלטות. תזונה מאוזנת מנקה ערפל נפשי, ומאפשרת מחשבות ברורות יותר ויכולות טובות יותר לפתרון בעיות. תזונה מתאימה מפחיתה עייפות נפשית, משפרת את הפרודוקטיביות ואת היכולת ללמוד.

למה להתחיל כבר היום?

ייעוץ תזונתי מציע גישה רב-גונית לרווחה, המתייחסת לממדים הרוחניים, הרגשיים, הנפשיים והפיזיים של הבריאות. היא מעניקה לנו את היכולת להתאים את הרגלי האכילה שלנו לערכים הרוחניים שלנו, לנהל את רגשותינו, לשפר את התפקוד הקוגניטיבי ולהשיג בריאות גופנית מיטבית, מה שמוביל לחיים הרמוניים ומאוזנים.

גישה אישית

אנו מבינים שכל אדם הוא ייחודי. לכן אנו מתאימים כל מפגש לצרכים ולכוונות הספציפיות שלך, ומבטיחים חוויה אישית ומשמעותית.

סביבה בטוחה ונוחה

אנו נותנים עדיפות לבטיחות ולנוחות שלך. חדר הטיפול שלנו נועד ליצור אווירה מרגיעה ושלווה, המאפשרת לך לטבול את עצמך במלואה בחוויה.

נסיונו של שלמה

שלמה מוקדש להדריך אותך במסע השלום עם גופך. עם המומחיות והגישה החמלה שלו, את יכולה להרגיש בטוחה בדרכך לקראת השינוי.

לקריאה נוספת על שלמה ו על צוות Bodyflow לחצו כאן 

עלויות

על מנת לקבל תוצאות מקובעות מומלץ לעשות כ-10 טיפולים לפחות במרחק של פחות משבוע בין אחד לשני. אנו מציעים חבילה משתלמת במיוחד – החבילה המשולבת הכוללת בתוכה סדרה של טיפולים

טיפול יחיד

פגישה עם שלמה דהרמה בקליניקה
450
  • אורך הפגישה: שעה

חמישה מפגשים

פגישה עם שלמה דהרמה בקליניקה
2250
2000
  • אורך כל פגישה: שעה
  • בתשלום מראש (ניתן לחלק לתשלומים)

כדי להזמין סשן פרטי או כדי ללמוד עוד על השירותים שלנו, צרו איתנו קשר. אנחנו כאן כדי להדריך אותך בדרכך לרווחה ומימוש עצמי.

שלמה דהרמה

מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 30 שנות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

רגע עם שלמה

צפו בוובינר שלנו מתוך הסדרה ״רגע עם שלמה״

בוובינר שלמה יסביר על התהליך שלו והעבודה דרך אבחון אירידולוגי

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

מיקום

פרדס חנה כרכור