רגע עם שלמה online

מפגש הקרוב :  מזונות על (סופר פוד) - היהלומים של הטבע

מפגשי העשרה בזום

עם שלמה

לללא עלות!

מוזמנים להצטרף אלינו למפגשים עם שלמה דהרמה - מומחה באורח חיים בריא ותזונה בריאה מעל 25 שנה. מפגשים יועברו בזום וללא עלות! בהם ידבר בסגנון ייחודי, מלא יידע והומור על נושאים שונים מתחום התזונה הבריאה ואורח חיים מודע.

מפגש הקרוב

מזונות על

היהלומים של הטבע

מזונות על (סופר פוד) - היהלומים של הטבע

מזונות על – superfood – למה כולם מדברים על זה?

אסאי, נוני, קקאו חי, מאקה, ספירולינה.. נעים להכיר. אלו הם רק חלק מ“מזונות העל“, רובם פירות אקזוטיים, שורשים ואצות העשירות בערכים תזונתיים, מינרלים, ויטמינים וחלבונים אשר מתעכלים ונספגים מהר בגוף ולכן עקב צריכתם היומית הגוף מתחזק והרגשה של חיות וערנות מצטרפת לחיי היום יום. קל, טעים ומחייה.. מזונות העל הם בעצם אוצרות טבע. תגידו אתם, מה צריך יותר?

בהרצאה מרתקת זו, נלמד מהם בכלל מזונות-על, נפרט על תכונותיהם, מדוע הם חשובים כל כך וכיצד הם משפיעים על הבריאות הגופנית והנפשית שלנו. נלמד על יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף, כיצד מזונות אלו עוזרים לנו בבנייה ובהעצמה של התאים, בחידוש מאגרי אנרגיה וביצירת בריאות אמיתית ושמחת נפש וכמובן נלמד כיצד ניתן לשלב את מזונות העל בחיי היום-יום בצורה קלה ופשוטה.  

להרשמה

24/11/2020 | 20:30

ב – Zoom

הירשמו וקבלו את לוח הזמנים המלא לתיבת המייל שלכם

הצטרפו לקבוצות שלנו

הצטרפו לקבוצת פייסבוק סגורה של BodyFlow בה נעביר את המפגשים בלייב, נפרסם מפגשי עבר ונעדכן על מפגשים עתידיים

קבוצת וואצאפ בה מתפרסמים לינקים לכל המפגשים שלנו.

שלמה דהרמה

מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 28 שנות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

הקלטות מפגשים אחרונים:

23/09/2020

גוף, נפש, תודעה

19/07/2020

קורבנות הקרבה ובקרה