אירידיולוגיה

אבחון אירידיולוגי וייעוץ אישי בתזונה עם שלמה דהרמה

אורח חיים חדש

ריפוי אמיתי מתחיל תמיד בהבנה. ברגע שהבנו כיצד אנו יוצרים ומתחזקים את הבעיות שלנו, נפתחת לנו הדרך ליצור שינוי אמיתי.

אבחון אירידיולוגי הוא כרטיס כניסה מהיר ויעיל לאורח חיים חדש, שלם ובריא, כזה שיוצר הבנה והתחברות מחדש לגופנו. האבחון ייתן לכם הבנה מעמיקה לגבי המחסומים הרגשיים, הפיזיים והפסיכולוגיים שלכם. יעזור לכם לראות כיצד הפחדים והטראומות שלכם הופכים למחלות ולסימפטומים ברורים ברמה הפיזית ובנוסף כיצד ניתן לעזור לגוף לרפא במהירות וביעילות.

מה זה בעצם?

אירידולוגיה היא טכניקת אבחון מהירה שאינה פולשנית או כואבת. טכניקה מרתקת זו מראה את הקשר בין האיריס (העיגול הצבעוני בעין) לבין איברים ורקמות שונות בגוף.​

אירידולוגיה הינה תורה אשר בוחנת ומאבחנת את מצב הרקמות, האיברים וכלל המערכות בגוף האדם. כבר ידוע ומקובל שישנו קשר ישיר בין מצבו הרגשי/נפשי של האדם לבין מצבו הפיסי. עפ"י האירידיולוגיה הטיבטית לכל איבר בגוף ישנה משמעות ושיקוף רגשי. כאשר מבחינים בקריאת העין בסימנים שעל הקשתית, הסימן קודם כל מעיד על דבר רגשי שאיתו האדם מתמודד. קיבעון וחוסר רצון לשנות את המצב הרגשי יביא לפתיחת סיבים וליצירת "בקעים" שונים בקשתית שבהם ניתן להבחין. ברמה הפיזית בקעים אילו מייצגים חוסר זרימה של חמצן ודם עקב הימצאות רעלים באזור, וזה מוביל להפרעות בתפקוד הרקמה, המוגדרת בתור סימפטומים של אי נוחות.

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

מה ניתן לאבחן?

איזון

האבחון מאפשר לראות היכן ישנו חוסר איזון בגוף. מתבטא באיתור רעלים, כאלו המהווים מרבץ פורה להתפתחות בקטריות מזיקות, קנדידה, טפילים וכו'.

אבחון רפאוי

ניתן לאבחן אנמיה, בעיות עור ובעיות בעמוד השדרה.

סמפטומים

באבחון ניתן לזהות את נקודות המקור לתלונות רבות שלא נמצאה להן תשובה בבדיקות אחרות, כגון: כאבי ראש, עייפות, נדודי שינה, אלרגיות, בעיות קשב וריכוז.

פסיכולוגי

אבחון מבנה אישיות, דפוסי התנהגות ויחסים בין אישיים, איתור המקור לחסימות שמונעות מהאדם להגיע ולהשיג את המטרות שלו.

אבחון מוקדם

אבחון מוקדם של חולשות או נטייה תורשתית (מולדת או נרכשת). כגון: סוכרת, כולסטרול, לחץ דם ועוד. זאת על מנת להגיע לזיהוי מוקדם ובכדי למנוע את הופעתן.

מה קורה באבחון?

נסרוק ביחד את תמונת העין המוגדלת (על מסך מחשב) ונעבור על המערכות העיקריות: עיכול, עצבים, הורמונולית,לימפה,ודם וכן גם על האיברים החשובים : כבד,לב, כליות,ריאות וכו'.

נזהה רמות של מצבורי רעלים בנ"ל וכמובן נזהה את דפוסי האמונה וההדחקות הרגשיות שחוסמים את זרימת האנרגיה שלהן.

הבנה = ריפוי/שינוי כאשר נבין איך פסיכולוגית ורגשית אנו חוסמים את עצמינו ויוצרים הרגלי תזונה המקבעים חסימות אלו לתוך חיי היום יום , אז נבין כיצד הסימפטומים שמטרידים אותנו, נוצרו.

נבנה תוכנית ניקוי ואיזון המבוססת על תזונה בריאה ובסיסית וכן גם על תוספי מזון, צמחים, ויטמנים ומינרלים המחזירים את האלכימיה של הגוף למצב הטבעי.

בשילוב עם תנועה פיזית ותרגילי מודעות, ניתן ליצור שינוי משמעותי ושיפור גדול בתפקודי הגוף והתודעה.

מחירים

מחיר אבחון אירידיולוגי

550
  • אורך הפגישה: שעה וחצי

חבילת אבחון משולבת

1250 *100 ש"ח הנחה למשתתפי סדנאות ניקוי הגוף
  • אבחון אירידולוגי
  • ייעוץ תזונתי אישי
  • פגישת מעקב של שעה

ייעוץ תזונתי

400
  • מחיר לשעה
  • התאמת תוכנית תזונה
  • ניתן לקבוע ליעוץ ו/או ניקוי בלבד ללא אבחון אירידולוגי

* הפגשיות האישיות מתבצעות בקליניקה בכרכור (ליד חדרה)

מספר דגשים נוסף:

שלמה דהרמה

מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 28 שנות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

או התקשרו
מיקום

פרדס חנה כרכור