הצוות

שלמה דהרמה​

מאסטר ומומחה בינלאומי בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות (CLEANSE), פורץ דרך, ממציא ומפתח שיטות טיהור חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי.

לימודיו אצל מורים שונים וניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים, ברחבי העולם, הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום.

במהלך השנים שכלל שלמה את שיטת ניקוי הגוף מרעלים Bodyflow עד לנוסחא מדויקת, בדוקה, מבוקרת, בטוחה ובריאה.

ענת בן קיקי​

מפיקת על, מוכשרת ומצחיקה בטירוף, מפיקת סדנאות ופסטיבלים בתחום הרוח והמדיטציה.

אמא ליהלי ואדם ילדי האור, בת זוג של שלמה והבעלים והמנהלת הכללית של פסטיבל נאטראז’.

מפיקת ומשדרגת מרכז bodyflow, האמא הגדולה בכל סדנה והאוזן הקשובה לכל בעיה. עורכת ומפיקה תכנים לפסטיבלים וכנסים וכן ניהול הפקה כללי. מנחת קבוצות של נשים , מבוגרים, נוער וילדים בשילוב עם הטבע ובתחום החשיבה היצירתית המודעות.

מדריכת תיאטרון אימפרוביזציה , ובעלת הכשרה בהנחיית קבוצות – טבע תרפיה מסמינר הקיבוצים, תואר ראשון בתקשורת וניהול משאבי אנוש.

מיכל דברה

אישה מופלאה מלאה באנרגיה ושופעת חיים. אוהבת אנשים, מנגנת, שרה. אחראית על ניהול שוטף ומערך המכירות של Bodyflow.
כאן בשבילכם למענה על סדנאות ניקוי רעלים , טיהור כבד, חנות, הרצאות לארגונים וחוגי בית, אפשר לפנות אליה באהבה – מבטיחים לכם מענה אדיב ומקצועי לכל שאלה או הארה.

 

יובל בנטמן

איש מוכשר במיוחד – מוסיקאי, מטפל במגע ובנשימה מעגלית ומנחה סדנאות. אצלנו בסדנה: מנחה, מטפל, תומך ומנגן באהבה גדולה (:

החל את דרכו בעולם הטיפול לפני כ- 8 שנים. מטפל גוף-נפש, עובד עם נשימה מעגלית, כלי טיפולי רב עוצמה ומשלב לתוכו עבודה במגע ולחיצות, השילוב יוצר טיפול עמוק וטראנספורמטיבי ומוביל לשחרור ולתובנות מעצימות – “הנשימה בשבילי היא הדרך להתחבר פנימה לנשמה, לשקט, לאמת ולאהבה..”
מטפל בקליניקה בתל אביב ומנחה סדנאות “ריברסינג” (נשימה מעגלית) שבועיות, בסטודיו נעים בתל אביב.

סימון קיפר

לוחם אור, מנחה את הסווט לודג’ בסדנא.
סימון צועד בדרך האדומה מאז שהיה נער, נולד וגדל בקולומביה.
הדרך האדומה- דרך החיים האינדיאנית זוהי דרך המלמדת אותנו לקיחת אחריות על צעדינו, ובריאת המחר שלנו מתוך תבונה וכבוד לאמא אדמה.
הסווט לודג’ הוא טקס רב עוצמה אשר כולו היטהרות וחיבור לשורשים שלנו. תהליך ההזעה מאפשר לנו להתנקות פיזית ומנטאלית שחרור הרעלים דרך הזיעה עוזר לגוף לחדש את עצמו, משפר את זרימת הדם בגוף, מחזק את תפקוד איברי הניקיון בגוף, מחזירר אותנו לשורש הקדום ולחיבור ישיר עם אמא אדמה.

גיא בראל

מרפא ומטפל כ15 שנה. החל בלימודי עיסוי שבדי ועיסוי תאילנדי, המשיך בלימודי פיזיוטרפיה, אוסטאופטיה, קרניאו סאקרל (טיפול בלחץ ידני עדין) והתמחות בתנוחה נכונה. שיטת הטיפול האוסטאופטי מבוססת על איבחון וטכניקות מנואליות עדינות כמו טיפול הגולגולת (קרניאל) וטיפול ויסראלי (לדוגמא: נתינת תנועתיות, הורדת מחסומים ועזרה בזרימת דם תקינה לכבד)
אהבתו הגדולה היא התנועה, רוקד קונטקט אימפרוביזציה וטנגו ועוסק באומנויות לחימה כאיקידו וטאי צי ומודט בעיקר בשיטת ויפאסנה.
בנוסף כעת לומד להיות מדריך ומטפל בשיטת פלדנקרייס
מאמין שהבריאות היא תוצר של גוף, נפש ורוח מאוזנים וגמישים. בטיפולים מחפש את הכלים, הקצב, התנועה והמגע המתאימים ביותר לכל מטופל בכך שמנהל דו שיח עם הרקמות, הגוף והנפש כדי לאפשר את הריפוי המקסימלי.

ענת רורמן

ידה בכל ואין תחום במערך בודיפלואו שהיא לא פיזרה בו את אהבתה ותשוקתה ויכולותיה המופלאות. אחראית על הרישום לסדנאות, עונה על שאלות מפרקת את הפחדים, התהיות והחששות ועושה זאת בסבלנות ומקצועיות. מתאמת הפקה בזמן הסדנה, שומרת על מורל המשתתפים, מוודאה שכולם שותים שמחים ומחוייכים. לאלה שמתקשים תמיד יש לה חיוך או חיבוק או בהירות בנוגע לתהליך. בזמן שהיא לא בבודיפלואו היא מאמנת ומכוונת אנשים בדרכי החיים, האישיים והמקצועיים.

טל אבלועפיה

אשת אשכולות רב פעמית יודעת ליצור ולייצר כל אשר תבקש , כותבת תכנים לאתר בודי פלוו ובכלל , מנהלת את צוות המטבח במסירות ומכינה את השייקים באהבת על חלל ,
בקיצור אין כמוה בניהול במסירות וראש גדול 🙂

מעיין דזוסוב

פסיכותרפיסטית גופנית מטפלת במגע עיסוי רפואי הוליסטי עם טכניקות שיאצו ושילוב כלים מעולם הפסיכותרפיה כמו דמיון מודרך, נשימה התמקדות.