לוטוס-לוגו-700
title_line

החברה המודרנית, התרחקה מן השורשים והמקורות של הרמוניה עם הטבע וגדלה והתפתחה על חשבונו, במקום איתו.
החזון שלי, הוא לא לחזור אחורה, אלא להוסיף לכל הטכנולוגיה המדהימה שנוצרה במערב,
את הקשר העמוק עם אמא אדמה ועולם הצומח והחי שממנו באנו.

חתימה שלמה
שפירית-שמאל-1520

השפירית

אשר נבחרה כלוגו של המרכז מסמלת את העוצמה שבאמונה, בברכה של האלה ואמא אדמה אשר נותנת לנו את כל צרכינו ומזינה אותנו באהבה. 

שלמה דהרמה

title_line
שלמה דהרמה, הינו מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה תומכת והבנת מערכות הגוף ואופן פעילותן בגוף בריא. לימודיו אצל מורים שונים כמו גם ניסיון רב שנים בעבודה פרטנית והנחיית סדנאות רבות עם אלפי אנשים, ברחבי העולם, הקנו לשלמה ידע וניסיון עצום, אשר הפך אותו לפורץ דרך בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים. הוא המציא ופיתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. שלמה הינו בעל 27 שנות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין) רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

משפחה

title_line

יחד עם בת זוגו ענתי בן קיקי, מנהלת ומפיקה כללית של סדנאות ופסטיבלים בתחום הרוח והתרפיה, וכן מנחת קבוצות של נשים , מבוגרים, נוער וילדים בשילוב עם הטבע ובתחום החשיבה היצירתית המודעות, הם הרימו ושדרגו את מרכז BodyFlow אשר בבעלותם, בו עזרו להטמיע אורח חיים בריא עבור מאות אנשים בשנים האחרונות.
שלמה וענתי הורים לשני בנים יהלי ואדם.

BodyFlow כולל צוות שלם העובד יחד במהלך השנה, בכל הסדנאות והריטריטים בארץ ובעולם. זהו הצוות שנבחר בקפידה וכל אחד בו הינו מוביל בתחומו.
מוזמנים לקרא על הצוות.

כולנו יצרנו את משפחת BodyFlow

כעסק משפחתי מחד ומאידך עם חזון לעורר טרנספורמציה רב מימדית בכל העולם.
ההתחייבות שלנו אליכם היא קודם כל לבוא מאהבה, עם יחס אישי ועם לב מכיל.
מעבר לזה אנו מתחייבים לעבוד עם המוצרים הכי איכותיים שקיימים בשוק ועם חברות מובילות בתחום.