סדנת "LIVER FLUSH":

 

מה קורה בסדנה:

  • הרצאת פתיחה – למה צריך לנקות את הכבד, כיצד הכבד מתלכלך, (כן כן, כבד יכול להתלכלך), מהו הקשר בין הכבד למערך הרגשי שלנו, הסבר על תהליך הניקוי.
  • ביצוע תהליך הטיהור עצמו (LIVER FLUSH)
  • נתנסה במדיטציית חוסר תנועה, ברגיעה מוחלטת, המאפשרת לתהליך לחלחל פנימה.
  • עבודה אנרגטית, המתמקדת בפתיחה ושחרור מטענים רגשיים מהכבד.
  • הסבר על שימוש בתוספים מיוחדים (ליבר רסקיו), תה צמחים, מיצים, תבלינים ותזונה, התורמים לניקוי הכבד.

 

הסדנה תתקיים בין השעות 23:00 - 17:45.

* התהליך כולל הכנה של הגוף, החל מבוקר המפגש (מבחינת מזון) ונמשך (באופן עצמאי - בבית) עד למחרת בשעה 11:00.

 

* מייל הכנה ישלח לנרשמים ובשבוע של הניקוי מומלץ לשתות ליטר מיץ תפוחים סחוט טבעי ! כלומר 4 כוסות ביום.

 

**קיום הסדנה מותנה בהרשמה של 20 משתתפים, ואם לא יהיו מספיק נרשמים

יינתן החזר כספי למי שנרשם. 

 

 

 

 

 

 

"LIVER FLUSH" - טיהור כבד 

 סדנת ערב

5/12/2019 17:45

פולג, נתניה מלון q

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

וקבלו במתנה את החוברת:

"תרופות ללא תרופות" - המדריך המלא לבריאות בדרך הטבע

למי מומלץ לעשות ניקוי רעלים מהכבד?!

בעצם לכולנו....

בחברה המערבית בני האדם מעמיסים על הכבד שלהם הרבה מעבר למה שהטבע ייעד עבורו. מזון מתועש עתיר שומן וסוכרים, אלכוהול ותרופות, הם רק חלק מרשימת ה"התעללויות" שלנו בכבד.

התוצאה היא כבד עייף ועמוס וגוף שמרגיש כמוהו. פעמים רבות הדבר יתבטא בעודף כולסטרול, אבנים במרה, תחושת כבדות ועייפות, כאבי ראש ומערכת חיסונית חלשה.

אחרי ניקוי הכבד מרעלים תוכלו להרגיש הרבה יותר מלאי חיים, קלילים ומלאי אנרגיה ואפילו להתחיל לקום בבוקר בקלות ובשמחה.

 

הידעתם?!

* רובנו מנצלים רק כ - 25% מיכולת תפקודי הכבד שלנו.

* איבר זה מבצע למעלה מ-600 פעולות שונות, העיקריות הן פירוק שומנים ונטרול     רעלים. (אלכוהול, תרופות ועוד).

* הכבד משמש כמעין "מחסן" אדיר לכל המינרלים וחומרי המזון שבגוף.

 

טכניקת ניקוי כבד טבעי מבוססת על סודות וידע עתיק, מתורת האיורוודה ההודית. הטיהור הינו בטוח, אינו גורם נזק ומומלץ לכל אדם בוגר.

* על מנת להגיע לאפקטיביות מקסימלית של טיהור כבד, מומלץ לבצע סדרה של 6 "שטיפות", כאשר ההפרש בין אחת לאחרת הינה עד 3 חודשים.

 (אין חובה להרשם ולבצע את כל הסדרה – הרישום הוא למפגש בודד )

 

עלות המפגש הראשון 350  ש"ח

מפגש שני – 300 ש"ח.

 

 

 

לפרטים והרשמה טלפונית- ​

מיכל 058-5220088

bodyflow2012@gmail.com​​

 
תפקידי הכבד: 
 
הכבד שוקל 2 ק"ג והוא האיבר הגדול ביותר לאחר העור. בין שאר תפקידיו הוא מפרק שומנים, משחרר טסיות לדם, אחראי על קרישת הדם ועוד.אחד מתפקידי הכבד הוא אגירת מזון ולכן כאשר אנחנו מכניסים אוכל דרך הוושט, אחרי שהוא עובר בקיבה ,המזון עובר לתריסריון.  מהתריסריון ישנן שתי תעלות, אחת מהלבלב שמעביר לכבד אינזימים והשניה מכיס המרה שמעביר מיצי עיכול  כך מושלם תהליך העיכול.בכל פעם שאנחנו אוכלים, מרכיבי המזון עוברים לדם והכבד מושך מהדם את המינרלים והויטמינים ומאחסן אותם בתוכו. כך הוא הופך להיות מעין האנגר ענק. כאשר אנחנו אוכלים ארוחה חסרת ערך – הכבד מוציא מיץ מרה שבתוכו יש את כל ההשלמות (102 מינרלים שונים) ומזריק אותו לתריסריון. בלי המרה לא נפרק חלבונים ושומנים. כלומר - הכבד משלים למזון שאנו אוכלים את המינרלים והמרכיבים התזונתיים שחסרים לספקטרום מלא. לכן יש להיות בתשומת לב לארוחות שממלאות ומזינות אותנו לעומת ארוחות שמרוקנות את המאגרים שלנו.
 
הכבד גם חיוני בתהליך טיהור הגוף:
כל שעה עובר בו ליטר דם. תוך חמש שעות כל הדם שלנו עובר דרך הכבד. חוץ מאשר משיכת חומרים מזינים לאיחסון הוא גם מושך חומרים רעילים. רדיקלים חופשיים – מולקולות "רעבות" שאיבדו חלק חיוני, הופכות למולקולה "רדיואקטיבית" אשר תמית כל תא בו תפגוש. כיוון שבכבד יש איחסון של כל כך הרבה אפשרויות של מינרלים – אם רואה רדיקל חופשי שחסר לו, למשל, נחושת, הוא זורק למולקולה זו את הנחושת וכך מנטרל אותה מהרעלנות שלה. קוסם.אנחנו לא רוצים להביא את הכבד למצב של יגיעה. בכיס המרה – gall bladder – נאספות אבני מרה משום שהכבד מייצר אבני מרה.רוב האנשים בעולם, אשר אינם עושים ניקוי כבד, מתפקדים על 25 אחוז כבד, כלומר 75 אחוז מהכבד סתום באבני מרה. כל איבר בגוף עשוי מהרבה צינורות, כך גם הכבד. יש בו אלפי צינורות – מאגר ענק של מזון – ויש שם הרבה שבילים להגיע לכל מקום.

מהו מתרחש בניקוי כבד טבעי?
 
בכיס המרה ישנם אבני מרה, שהם כמו הפלאק של המעיים, אבני המרה הם כמיקלים וכולסטרול שהצטברו והם מכילות בקטריות וחיידקים, אבני המרה הן תוצר של אכילה לא נכונה ומזון לא טוב שנכנס למערכת.. אבני מרה יכולות ליצור לדלקת כיס מרה.כיס המרה הוא זה שאוסף את מיצי המרה ומאפשר שליטה של הגוף במינונים של הזרקת מיץ המרה בעיכול, מיצי המרה מיוצרים בכבד ותפקידם לפרק  שומנים. כאשר אין כיס מרה אז מיצי המרה נוזלים בגוף ללא אגירה מה שיכול ליצור נזקים בגוף.המפגש הראשון בסדרת הניקוי של הכבד הוא ניקוי של הכיס מרה.כיס המרה לא מייצר אבנים, נוהגים לקרוא להם אבני מרה אבל האבנים נוצרות בתוך הכבד והן מתגלגלות לתוך הכיס מרה.
 

הכבד מסנן ליטר של דם בשעה.
בדם יש את כל צבעי המאכל, חומרים משמרים – חומרים כימייים הנדבקים לכולסטרול. בתהליך של שנים, מיקרוגרם אחר מיקרוגרם, הם נדבקים, מתעבים והופכים לאבן מרה. אבנים אלה מצטברות לאט לאט עד שהן חוסמות את הצנרת. ואז אין גישה לחומרים שישי להוציא אותם מאיחסון.
 
 
 
בעבר המזון לא היה מעובד או מהונדס. המזון היה טרי, מגוון ופראי (לקטים-ציידים). עם המהפכה החקלאית, לפני 1,000 שנה, שונו כל ההרגלים. המערכת שלנו לא בנויה לעושר הכימיקלים הקיימים היום במזון. עם הזמן כיוון שהכבד מחובר למערכת עשירה בכלי דםכאשר המזון שאנו אוכלים אינו טוב לגוף, הרעלים נכנסים לדם ונוצרים פיצוצים בכלי הדם. נוגדי החמצון עוזרים לקשור את הרדיקלים החופשיים, המולקולות של החומציות ולהוציא אותם דרך השתן. אחרי כל העיכול והפיצוצים בדם, הדם עובד דרך הכבד, הכבד מזהה מה חסר לרדיקל החופשי ומזין את מה שחסר. בכבד עובר הרבה דם והוא מנטרל מה שהוא יכול, את המולקולות הכבדות, חומרי המאכל וכל הרעלים שאנו מכניסים, הוא לא יכול לנטרל ועם הכבד השומני, החומרים הנ"ל נדבקים לכולסטרול ועם הזמן יוצרים אבן.
 
 

אבנים שיצאו מהכבד לאחר ניקוי כבד

 

מיכל 058-5220088

ענתי 054-5552280

bodyflow2012@gmail.com

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon