28/09/2020

תזונת העור

אפשר להכניס אור גם דרך העור 🙂 העור הינו האיבר הגדול ביותר בגוף והא לא סתם יריעת גומי אלא רקמת תאים המגנה על גופינו, מפנה רעלים, נושמת חמצן ומקבלת מזון.היגיינת העור לשמירה על היגיינת העור (ניקיון העור) ניתן להשתמש בסבונים טבעיים, שמפויים טבעיים, שמנים אתריים אנטיספטים, הברשת העור בליפה, הליכה לסאונה מדי פעם וכו' (מוזמנים להצטרף למפגשים החודשיים של bodyflow בסאונה הביתית שלנו). לדוגמא:
שמן גזר להסרת איפור, שמן עץ התה לניקוי הקרקפת, עשב חיטה כמסכת פנים, סבונים של ד"ר ברונר, נוזליים ומוצקים אמיתיים באיכות ללא תקדים, מיוצרים 100% מחומרים טבעיים, על פי נוסחאות אקולוגיות פשוטות. הסבונים מיוצרים משילוב של שמנים אורגניים (שמן זית כתית מעולה אורגני, ושמנים אורגניים של חוחובה (jojoba), המפ (hemp), וקוקוס) עם שמנים נדיפים אורגניים בניחוחות נפלאים (לבנדר, אקליפטוס, ורד, מנטה, הדרים, עץ-התה). הרכב זה יוצר סבון איכותי, אמיתי וייחודי המנקה ביסודיות ובעדינות ויוצר קצף קטיפתי, שמשאיר את עור הגוף חלק, קטיפתי ורענן…הזנת העור לשמירה על הזנת העור ניתן להשתמש במסיכות, קרמים, סרומים ושמנים טבעיים וכו'.
לדוגמא: שמן קוקוס או שמן אבוקדו להזנת העור והשיער -ניתן פשוט למרוח שמן קוקוס על השיער ולעסות היטב את הקרקפת ואת קצוות השיער.
שמן קוקוס מתאים לעור פנים יבש, סדוק ורגיש. פחות מומלץ לעור פנים שמנוני.
חמאת קקאו או חמאת שיאה להזנת העור ועוד.

הנה מתכון שמסביר איך להכין חמאת גוף טבעית ואיכותית לעור יבש תוך פחות מ -5 דקות מעשה ידכם של ראיה אריקה מיריאן בעלת חברת Terra Teva – קוסמטיקת סופר פוד טבעית

לאתר שלה לחצו כאן