ניקוי כבד

מפגש של ערב אחדלניקוי עמוק של הכבד

ניקוי כבד הוא ניקוי שמומלץ לכולנו! בחברה המערבית בני האדם מעמיסים על הכבד שלהם הרבה מעבר למה שהטבע ייעד עבורו.  מזון מתועש עתיר שומן וסוכרים, אלכוהול ותרופות, הם רק חלק מרשימת ה"התעללויות" שלנו בכבד.  התוצאה היא כבד עייף ועמוס וגוף שמרגיש כמוהו.
סימפטומים הנובעים מכבד עמוס: עייפות וכבדות , מערכת חיסון חלשה, עודף כולסטרול, אבנים במרה, כאבי ראש ועוד.
טכניקת טיהור הכבד מבוססת על סודות וידע עתיק, מתורת האיורוודה ההודית. הניקוי בטוח, אינו גורם נזק ומומלץ לכל אדם בוגר.

מה קורה בסדנה?

למה צריך לנקות את הכבד, כיצד הכבד מתלכלך, (כן כן, כבד יכול להתלכלך), מהו הקשר בין הכבד למערך הרגשי שלנו, הסבר על תהליך הניקוי.

ביצוע תהליך הטיהור עצמו (LIVER FLUSH)

נתנסה במדיטציית חוסר תנועה, ברגיעה מוחלטת, המאפשרת לתהליך לחלחל פנימה.

המתמקדת בפתיחה ושחרור מטענים רגשיים מהכבד.

הסבר על שימוש בתוספים מיוחדים (ליבר רסקיו), תה צמחים, מיצים, תבלינים ותזונה, התורמים לניקוי הכבד.

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

או, רכשו דרך האתר

להרשמה

רישום למפגש בודד

350
  •  

מפגש שני והלאה

300
  •  

(אין חובה להרשם ולבצע את כל הסדרה – הרישום הוא למפגש בודד )​

מידע נוסף

הכבד שוקל 2 ק"ג והוא האיבר הגדול ביותר לאחר העור. בין שאר תפקידיו הוא מפרק שומנים, משחרר טסיות לדם, אחראי על קרישת הדם ועוד.אחד מתפקידי הכבד הוא אגירת מזון ולכן כאשר אנחנו מכניסים אוכל דרך הוושט, אחרי שהוא עובר בקיבה ,המזון עובר לתריסריון. מהתריסריון ישנן שתי תעלות, אחת מהלבלב שמעביר לכבד אינזימים והשניה מכיס המרה שמעביר מיצי עיכול כך מושלם תהליך העיכול.בכל פעם שאנחנו אוכלים, מרכיבי המזון עוברים לדם והכבד מושך מהדם את המינרלים והויטמינים ומאחסן אותם בתוכו. כך הוא הופך להיות מעין האנגר ענק. כאשר אנחנו אוכלים ארוחה חסרת ערך – הכבד מוציא מיץ מרה שבתוכו יש את כל ההשלמות (102 מינרלים שונים) ומזריק אותו לתריסריון. בלי המרה לא נפרק חלבונים ושומנים. כלומר – הכבד משלים למזון שאנו אוכלים את המינרלים והמרכיבים התזונתיים שחסרים לספקטרום מלא. לכן יש להיות בתשומת לב לארוחות שממלאות ומזינות אותנו לעומת ארוחות שמרוקנות את המאגרים שלנו.

כל שעה עובר בו ליטר דם. תוך חמש שעות כל הדם שלנו עובר דרך הכבד. חוץ מאשר משיכת חומרים מזינים לאיחסון הוא גם מושך חומרים רעילים. רדיקלים חופשיים – מולקולות "רעבות" שאיבדו חלק חיוני, הופכות למולקולה "רדיואקטיבית" אשר תמית כל תא בו תפגוש. כיוון שבכבד יש איחסון של כל כך הרבה אפשרויות של מינרלים – אם רואה רדיקל חופשי שחסר לו, למשל, נחושת, הוא זורק למולקולה זו את הנחושת וכך מנטרל אותה מהרעלנות שלה. קוסם.אנחנו לא רוצים להביא את הכבד למצב של יגיעה. בכיס המרה – gall bladder – נאספות אבני מרה משום שהכבד מייצר אבני מרה.רוב האנשים בעולם, אשר אינם עושים ניקוי כבד, מתפקדים על 25 אחוז כבד, כלומר 75 אחוז מהכבד סתום באבני מרה. כל איבר בגוף עשוי מהרבה צינורות, כך גם הכבד. יש בו אלפי צינורות – מאגר ענק של מזון – ויש שם הרבה שבילים להגיע לכל מקום.

בכיס המרה ישנם אבני מרה, שהם כמו הפלאק של המעיים, אבני המרה הם כמיקלים וכולסטרול שהצטברו והם מכילות בקטריות וחיידקים, אבני המרה הן תוצר של אכילה לא נכונה ומזון לא טוב שנכנס למערכת.. אבני מרה יכולות ליצור לדלקת כיס מרה.כיס המרה הוא זה שאוסף את מיצי המרה ומאפשר שליטה של הגוף במינונים של הזרקת מיץ המרה בעיכול, מיצי המרה מיוצרים בכבד ותפקידם לפרק שומנים. כאשר אין כיס מרה אז מיצי המרה נוזלים בגוף ללא אגירה מה שיכול ליצור נזקים בגוף.המפגש הראשון בסדרת הניקוי של הכבד הוא ניקוי של הכיס מרה.כיס המרה לא מייצר אבנים, נוהגים לקרוא להם אבני מרה אבל האבנים נוצרות בתוך הכבד והן מתגלגלות לתוך הכיס מרה.

בדם יש את כל צבעי המאכל, חומרים משמרים – חומרים כימייים הנדבקים לכולסטרול. בתהליך של שנים, מיקרוגרם אחר מיקרוגרם, הם נדבקים, מתעבים והופכים לאבן מרה. אבנים אלה מצטברות לאט לאט עד שהן חוסמות את הצנרת. ואז אין גישה לחומרים שישי להוציא אותם מאיחסון.

בעבר המזון לא היה מעובד או מהונדס. המזון היה טרי, מגוון ופראי (לקטים-ציידים). עם המהפכה החקלאית, לפני 1,000 שנה, שונו כל ההרגלים. המערכת שלנו לא בנויה לעושר הכימיקלים הקיימים היום במזון. עם הזמן כיוון שהכבד מחובר למערכת עשירה בכלי דםכאשר המזון שאנו אוכלים אינו טוב לגוף, הרעלים נכנסים לדם ונוצרים פיצוצים בכלי הדם. נוגדי החמצון עוזרים לקשור את הרדיקלים החופשיים, המולקולות של החומציות ולהוציא אותם דרך השתן. אחרי כל העיכול והפיצוצים בדם, הדם עובד דרך הכבד, הכבד מזהה מה חסר לרדיקל החופשי ומזין את מה שחסר. בכבד עובר הרבה דם והוא מנטרל מה שהוא יכול, את המולקולות הכבדות, חומרי המאכל וכל הרעלים שאנו מכניסים, הוא לא יכול לנטרל ועם הכבד השומני, החומרים הנ"ל נדבקים לכולסטרול ועם הזמן יוצרים אבן.

שלמה דהרמה

מאסטר ומומחה בינלאומי בתזונה בריאה והבנת בריאות אמיתית.

פורץ דרך, בטכניקות לטיהור וניקוי הגוף מרעלים בעזרת צומות CLEANSE, ממציא ומפתח שיטות ניקוי חדשות, המשלבות ידע עתיק יומין עם שנים רבות של ניסיון עכשווי. בעל 28 שנות ניסיון כמרפא טבעי, מאבחן אירידיולוגי (קריאה ברשתית העין), רייקי מאסטר, ומתמחה ברפואת דופק טיבטית.

לשאלות וקבלת מידע נוסף

השאירו פרטים

או התקשרו
מיקום

מתי זה קורה